خانه » دانلودنرم افزار » نرم افزار فیزیک

نرم افزار فیزیک

دانلود نرم افزار تبدیل واحدها

دانلود نرم افزار تبدیل واحدها

نرم افزار تبدیل واحدها اکثر واحد های رایج در فیزیک وشیمی و عمومی در این نرم افزار وجود دارد. وبایک کلیک شما آنها را به هم تبدیل کنید.     نام فایل :دانلود نرم افزار تبدیل واحدها نوع فایل : RAR حجم فایل : ۲۵۳ کیلوبایت دانلود تبدیل واحدها کاربرد و موارد مصرف بوراکس برای خرید بوراکس به این سایت  ... ادامه مطلب »

Looking Glass نرم افزاری برای آموزش کامل مبحث نور

Looking Glass نرم افزاری برای آموزش کامل مبحث نور

Looking Glass نرم افزاری برای آموزش کامل مبحث نور شناسی در فیزیک است. این نرم افزار دارای تمامی ابزار های نوری از جمله عدسی ها، آینه ها، رسم پرتوها و مکان تصویر حقیقی و مجازی می باشد         Looking Glass نرم افزاری برای آموزش کامل مبحث نور شناسی در فیزیک است. این نرم افزار دارای تمامی ابزار های نوری از ... ادامه مطلب »

نرم افزار شبیه سازی آزمایشگاه فیزیک

نرم افزار شبیه سازی آزمایشگاه فیزیک

– نرم افزار شبیه سازی آزمایشگاه فیزیک نرم افزار Physics Simulations به منظور کمک به فرآیند یادگیری درس فیزیک دانش آموزان دبیرستانی طراحی و ساخته شده است. این نرم افزار مباحث درس فیزیک را شبیه سازی می کند تا دانش آموزان از طریق یک محیط تعاملی و انجام آزمایش هایی به منظور درک رویدادهای مطرح شده در فیزیک،  قادر به ... ادامه مطلب »

نرم افزار فیزیک نور

نرم افزار فیزیک نور

Pintar VirtuaLab Optics نرم افزاری نرم افزاری برای آموزش کامل مبحث نور شناسی در فیزیک است. این نرم افزار شامل تمامی ابزار های نوری از جمله عدسی ها، آینه ها، رسم پرتوها و مکان تصویر حقیقی و مجازی می باشد.       نرم افزاری برای آموزش کامل مبحث نور شناسی در فیزیک است. این نرم افزار شامل تمامی ابزار های ... ادامه مطلب »

نرم افزار کروکودیل

نرم افزار کروکودیل

کامل ترین برنامه آزمایشگاه مجازی با این برنامه شما قادر خواهید بود تا آزمایش های مربوط به علم فیزیک رو در محیطی شبیه سازی شده انجام بدید.با نرم افزار کروکودیل فیزیک می توانید از آزمایش های مربوط به مکانیک گرفته تا آزمایش های مربوط به اپتیک، امواج و الکتریسیته را در محیطی بدون خطر(!) و با دقت بالا تجربه کنید.استفاده ... ادامه مطلب »